KAS OLED mõelnud oma kodu müügile?

Enamus inimeste jaoks on kodu müük ja ost elu suurim finantsiline tehing. 

Koduvahetus võib esmapilgul tunduda lihtne, kuid kinnisvara müügi – või ostuprotsessi valesti hallates võib see kujuneda oluliselt keerukamaks, aega nõudvamaks, kulukamaks ning närvesöövamaks kui seda tihti arvata osatakse.

Meiega koostööd tehes ei pea Sina koduvahetusprotsessi pärast muretsema!

Aitame luua tulemuspõhise müügiprotsessi...

…sest lihtsalt portaali kuulutuse üles riputada oskab igaüks…    

10X SUUREM NÄHTAvus

Ühe kuu jooksul jõuab keskmise kodu info ühe portaali kaudu 800-1000 inimeseni. Meie müügikanaleid kasutades jõuab juba esimese kuu jooksul teie objekti info 10 000 kliendini.

Kiiremad tulemused &
Rohkem raha sinu taskusse

Keskmine müügiprotsess võtab 4-7 kuud. Meie strateegia kiirendab müügiprotsessi kuni 3 korda ning lisaks saab klient päeva lõpuks tehingust kätte keskmiselt 2000€ võrra rohkem.

vähem stressi

Kodu müük võib nii tehniliselt kui ka emotsionaalselt olla väga kurnav ja stressirohke. Meie kliendid ei pea muretsema oma kodu müügiprotsessi pärast, sest hoolitseme kõige eest alates kodu pildistamisest kuni üleandmiseni.

Milline näeb välja meiega koostöö?

 • Müügieelne konsultatsioon

  Kohtumisel vaatame üle kinnisvara ning aitame saada selgust tänasest turuolukorrast, eeldatavast müügiajast ning võimalikust kinnisvara väärtusest.

 • Koostöö alustamine

  Loome iga kinnisvaraobjekti müügi läbiviimiseks kindla strateegia, mis tagab eduka müügiprotsessi ja silmapaistvad tulemused.

 • Müügiprotsess

  Kasutame müügiprotsessi vältel mitmeid kanaleid, et lisaks aktiivsetele ostuhuvilistele viia meie pakkumised ka huvilisteni, kes ise aktiivselt portaalides kinnisvara veel ei otsi. Loome seeläbi konkurentidest suurema huviliste võrgustiku, kust selgitame välja parima võimaliku pakkumise oma kliendi jaoks.

 • Läbirääkimised

  Seisame oma kliendi huvide eest ning aitame jõuda läbirääkimiste käigus alati parima võimaliku tulemuseni. Teeme koostööd pankade ja notaritega, et saada osapooltele kiiremad vastused ja paremad lepingutingimused.

 • Tehingu vormistamine

  Hoolitseme selle eest, et kogu müügiga seonduv dokumentatsioon oleks korrektne ning vastaks kokkulepetele. Alustades müüdava kinnisvara dokumentatsioonist kuni üleandmisaktini.

“Synaps Kinnisvarabüroo eesmärgiks on muuta iga kinnisvara müügiprotsess kliendi jaoks võimalikult lihtsaks, läbipaistvaks, stressivabaks ja kasumlikuks. 

Meie teenus on mõeldud klientidele, kes ei soovi ise muretseda õige hinnastamisstrateegia määramise, juriidika, korrektse paberimajanduse, parimate turunduskanalite – ja turundusviiside leidmise ning muude müügiprotsessi puudutavate tegevuse pärast, vaid soovivad lihtsalt oma kinnisvara parimatel tingimustel müüdud saada. Teeme oma tööd kirega ning soovime, et ka meie kliendid saaksid oma aega panustada nendele tegevustele mis just neid motiveerivad ja silmad särama panevad.”

Meie koostööpartnerid:

Klientide tagasiside:

"Peeter on oma töös pühendunud ning väga aktiivne.
On näha, et ta naudib oma tööd ja teeb seda pühendusega,
sest nii professionaalset turundust ning kiireid tulemusi ei oleks võimalik saada ühelgi teisel viisil. Jäin väga rahule ning kindlasti teeme koostööd ka tulevikus."
Martin M
Ettevõtja
"Olin skeptiline maakleriteenuse osas ning võtsin Peetriga ühendust sõbra soovitusel. Arvasin, et kuulan lihtsalt tema arvamuse ära ning proovin alguses oma kodu ise müüa. Meie vestluse käigus nägin, et kinnisvara müük võib olla palju keerulisem kui algul arvasin ning kuna lubati luua minu kodust lähtuv turunduskava millega kodu 3 kuu jooksul müüdud saab, otsustasin koostööd katsetada. Minu kodu vastu oli väga suur huvi ning sain müügist kätte isegi arvatust rohkem. Lisaks aitas Peeter mul ka uue unistuste kodu leida. Suurepärane kogemus!"
Kaidi V
Idufirma CTO

Teeme koos Sinu unistused teoks!

Kinnisvaraalane konsultatsioon ja asjaajamise tunnipõhine hinnakiri 1h/120€ (km-i ei lisandu).