Herne 57

Herne 57 maja (KÕIK KORTERID ON MÜÜDUD)

Kortermaja arhitektuurne kontseptsioon põhineb nn Lakuuni printsiibil, kus olemasolevasse  keskkonda planeeritav objekt sobitub keskkonda, olles ajaloolistest mahtudest siiski selgelt eristuv.

Nõnda ei devalveerita ajaloolisi hoonemahte – hoonemahud, mis tunduvad silmale vanad, ongi tegelikult vanad ja väärtuslikud, ning hoonemahud, mis tunduvad uued, ongi seda, kuid nad ei ole vanade mahtudega vastuolus, vaid otsivad oma kohta keskkonnas läbi tunduliku, kuid selgelt kaasaegse lähenemise. Uus maht on kavandatud sarnaselt Supilinna hoonestusele viilkatusega, võttes arvesse lisaks Lakuuni printsiibile veel ka kehtiva detailplaneeringuga lubatud ehitusõigusi ja -mahte. Lahendus on selgelt kaasaegse arhitektuuri-keelega, samas rahulik, hoone peafassaad on sümmeetriline sarnaselt paljude Supilinna majadega. Aktsenti lisab viilkatusega mahule lisatud detailplaneeringuga lubatud juurdeehitus kinnistu siseosas.”

 Ehitis:

 Tegemist on 5-korteriga väiksema B-energiatõhususklassi korterelamuga, kus kõigil korteritel on terrass või lodza. Ehitatav hoone on planeeritud terastoru vaivundamendile, mis täidetakse betooniga ning millele rajatakse soojustatud ja armeeritud kandev betoonplaat. Maapealne vundamendiosa rajatakse betoonkivist, mis soojustatakse ja hüdroisoleeritakse.

 Hoone kandev konstruktsioon rajatakse FIBO 5 kergplokkidest, raud-betoon vahelaepaneelidest, mis soojutstatakse vastavalt, saavutamaks projekteeritud energiatõhususarv. Soojustatud katuslagi lahendatakse puidust fermidega, kaetakse valtsplekiga. Seinte välisviimistlusena kasutatakse horisontaalset, 20cm laiust laudiskatet, mis oma värvitoonilt erineb hoone tänavapoolses ja hoovipoolses osas.

 • Korterite/trepikodade vahelised seinad planeeritud vastavalt konstruktsioonitüübile FIBO 5 kergplokk või metallkarkassil kips-seinadena, mis viimistletakse heledates toonides, san. ruumides viimistluseks keraamiline plaat. 
 • Põrandate ja vahelagede konstruktsiooniks on soojustatud (vahtplast / mineraalvillaplaat) vesipõrandaküttega raud-betoonplaat, mis lõppviimistlusena kaetakse naturaalse
  tammeparketiga, niisketes ruumides keraamilise plaadiga.
   
 • SBS-kattega hüdrotihendatud betoonplaadil, PIR vahtplastsoojustsega, õõnespaneelidel rõdupõrand, mis viimistlusena kaetakse eemaldatava ilmastikukindla puitrestiga.
 • Heledates toonides viimistletud konstruktiivne paneel-lagi, osaliselt eriosa- ja sisearhitektuurist tulenevalt kipskarkassil ripplagi. 
 • Uste ja akendena kasutusel kolmekordse klaaspaketiga argoontäitega puitaknad ja puituksed. Rõduuksed on klaasitud, akendega samas profiilis. Akna- ja usteraamide toon on sama mis katustel.
 • Korterite san.suumid saavad olema baashinnas varustatud IFÖ, Grohe, Hansgrohe, Gustavsberg vmt. samaväärsete san.tehniliste furnituuridega. Samuti on korteritel tagatud pesumasina ühendamisvalmidus. 
 • Vastavalt korterite eripärale, paigaldatud igasse korterisse optimaalne arv Saksa kvaliteetsarja “Berker” lülitid-pistikud. Kõigil korteritel Telia valguskaabli ühendusvalmidus.
 • Korterid varustatakse korteripõhiste soojustagastusega ventilatsioonisüsteemidega, küttena planeeritud vesi-põrandaküte läbi hübriidsüsteemis õhk-vesi soojuspump koostöös gaasikütte, mis tagab madalaimad kulud kütteperioodil.  Enamus kortereid varustatud elektrikerisega leiulisauna valmidusega. Baaslahendusest oluliselt erineval kujundamisel võib lisanduda täiendav kulu. 

 NB! Müügihind ei sisalda valgusteid ega nende paigaldust.

OSTU-MÜÜGITINGIMUSED:

 Korteriomandi broneerimiseks sõlmitakse notariaalne ostu-müügileping, mille alusel kuulub tasumisele 100% Müügihinnast, millega kaasneb korteri omandiõiguse üleminek.

 Korteriomanid soetamisel krediidiasutuse toel kuulub ülejäänud müügihind tasumisele mitte hiljem, kui 3 äripäeva möödudes, alates notasiaalse asjaõigusliku lepingu sõlmimisest.

 Enne korteri ostu-müügilepingu sõlmimist lepitakse Ostjaga kokku korteri ülevaatuse kuupäev, mille käigus fikseeritakse võimalikud puudused ning märgitakse need üles ülevaatuse akti.  Peale notariaalse asjaõigusliku lepingu sõlmimist antakse Ostjale üle korteri valdus, võtmekomplekt, puldid, korteri hooldus- ja kasutusjuhendid ning märgitakse üles mõõdikute näidud.

Korteri nr Korrus Pind m2 Tube rõdu/terass m2 Hind
1
1/2
64.8
3
18.3
Müüdud
2
1/2
64.5
3
15.6
Müüdud
3
1/2
67
3
16.2
Müüdud
4a
2/2
67.1
4
6.5
Müüdud
4b
2/2
53.5
3
8.8
Müüdud
5
2/2
79.7
4
6.7
Müüdud

*Arendaja jätab endale õiguse hindu muuta, ilma ette teatamata. Korterite hinnad sisaldavad käibemaksu 20%. Hinna sees on majaesine parkimiskoht.

Broneeri vaatamine juba täna!

Müügiesindaja: Peeter Õkva
Tel:. +372 56 82 67 52
Email: info@synaps.ee